بلاگ

وایر شمع خودرو

توسط در بهترین وایر شمع در بازار, دسته‌بندی نشده, وایر شمع اسپارکو, وایر شمع خودرو می 14, 2019

وایر شمع خودرو یکی از مهمترین ترین قطعات در سیستم جرقه زنی خودرو می باشد.
وظیفه وایر شمع خودرو انتقال جریان بسیار بالای کوئل حدود 30هزار تا 50هزار ولت به سرشمع ها و در نهایت جرقه استاندارد و قوی داخل سیلندر و انفجار مخلوط سوخت و هوا می باشد تا موتور خودرو بهترین راندمان خود را داشته باشد.

وایر شمع خودرو

بهترین وایر شمع در بازار

بهترین وایر شمع ها در بازار وایر شمع های سیلیکونی هستند زیرا سیلیکون در برابر گرما و سرما بسیار مقاوم است. سیلیکون ماده ای است با دوام،شکل پذیر و مقاوم در برابر درجه حرارت بالا که بهترین گزینه برای استفاده در ساخت وایر می باشد.
وایرشمع های اسپارکو طوری ساخته شده اند که نوسانات الکتریکی و پارازیت ایجاد نمی کنند و برق کوئل را به بهترین شکل ممکن به سرشمع ها میرسانند.
وایر شمع ها باید در اثر حرارت موتور و ارتعاشات حالت خود را در بلند مدت حفظ کنند تا موتور خودرو بهترین راندمان را داشته باشد.

بهترین وایر شمع در بازار

وایر شمع استاندارد

با توجه به اینکه برندهای زیاد و تقلبی در بازار بسیار شایع شده است و مصرف کننده هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه چه وایری بهترین کیفیت را دارا می باشد معمولا وایر شمع هادر کوتاه مدت خاصیت خود را از دست می دهند و باعث برق دزدی و دیگر مشکلات در سیستم جرقه زنی میشود.
در صورتی که وایر شمع در خودرو دچار مشکل شود خودرو ریپ میزند،تک کار میکند،مصرف سوخت بالا رفته و در بعضی از مواقع باعث از بین رفتن چینی شمع ها نیز می شود که وایرها باید تعویض شوند.
وایر شمع های استاندارد باید دمای 250+ درجه سانتی گراد و -50 درجه سانتی گراد را تحمل کنند و باید حالت خود رو در دراز مدت حفظ کنند و خشک و شکننده نشوند.
وایر شمع استاندارد را نمی شود از روی شکل ظاهری آن تشخیص داد بلکه راه هایی برای تست وایر شمع وجود دارد.

وایرشمع

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید